‹ Prev
Next ›
1SUB NTBK POLY WRBND 11X9.5 ASST
17 Stock Available
Product Details
General Information
| Binding Type | Wire Bound |
| Front Ruling Type | College Ruled |
| Number of Sheets | 100 |
| Product Name | 1-Subject Poly Notebook |
| Width | 9" |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Height | 0.30" |
| Length | 11" |
| Features | Divider ~ Snag Resistant ~ Perforated |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Assembly Required | No |
| Cover Color | Assorted |
| Country of Origin | Vietnam |
Product Information
| Brand | TOPS |
| Type | Notebook |
Description
Wire-bound notebook is three-hole punched to fit into standard binders. One divider offers easy storage for your loose papers. Strong, snag-resistant coil provides sturdy binding and resists catching on backpacks, papers or clothing. Perforated sheets detach easily to keep your book neat and tidy. One-subject notebook includes 100 sheets of paper.
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: UNV66500Currently out of Stock
-
Product Code: UNV6641036 Stock Available
-
Product Code: UNV664004 Stock Available
-
Product Code: UNV66353261 Stock Available
-
Product Code: SKU-305909156 Stock Available
-
Product Code: UNV66351110 Stock Available
-
Product Code: SKU-3059089Currently out of Stock
-
Product Code: SKU-3028929320 Stock Available
-
Product Code: ROA13506CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA13367CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA13115CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA13114CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA11384CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA11376CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA11295CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA10381CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA10359CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA10041CSCurrently out of Stock
-
Product Code: SKU-34882975 Stock Available
-
Product Code: MEA0568279 Stock Available
-
Product Code: MEA7204527 Stock Available
-
Product Code: REDAF915081Currently out of Stock
Alternative Products
-
Product Code: SKU-3045029697 Stock Available
-
Product Code: UNV20940Currently out of Stock
-
Product Code: SKU-30450261 Stock Available
-
Product Code: TOP6397811 Stock Available
-
Product Code: TOP2080147 Stock Available
-
Product Code: SKU-3028925424 Stock Available
-
Product Code: ROA97225CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA77293CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA77290CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA10322CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA10111CS9 Stock Available
-
Product Code: ROA10021CSCurrently out of Stock
-
Product Code: PACPMMK37101DE40 Stock Available
-
Product Code: MEA3805271 Stock Available
-
Product Code: RED4364910 Stock Available
-
Product Code: ROA7726442 Stock Available
Reviews
No Reviews