‹ Prev
Next ›
2027 Daily Loose-Leaf Desk Calendar Refill, Standard, 3 1/2" x 6"
Currently out of Stock
- Half-hour appointment times.
- One day per two-page spread with a unique design.
- Open writing space with current, past and future month reference calendars on right-hand page.
- Loose-leaf, two-hole punched pages for E17-style calendar bases.
Product Details
General Information
| Product Color | White |
| Julian Dates | Yes |
| Recycled | No |
| Manufacturer | ACCO Brands Corporation |
| Features | Appointment Schedule ~ Dated Planning Page ~ Hole-punched ~ Reference Month |
| Packaged Quantity | 1 / Each |
| Product Name | Daily Desk Calendar Refill |
| Sheet Height | 6" |
| Sheet Width | 3 1/2" |
| Start Month | January |
| Start Year | 2023 |
| Time Period | 12 Month |
| Date Format | Daily |
| End Year | 2023 |
| Country of Origin | United States |
| Manufacturer Website Address | http://www.acco.com |
| Double Page Layout | 1 Day |
| End Month | December |
| Appointment Time | 7:00 AM to 5:00 PM |
| Width | 3.5" |
| Placement | Desk |
Product Information
| Brand | At-A-Glance |
| Type | Calendar |
Description
Half-hour appointment times. One day per two-page spread with a unique design; Saturday/Sunday combined. Past, current and future months reference. Loose-leaf, two-hole punched pages for E17-style calendar bases.
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews