‹ Prev
Next ›
Akro-Mils Insight Ultra Clear Supply Bin - Rectangular - Polycarbonate - Clear - 1 Each
Currently out of Stock
Product Details
General Information
| Product Color | Clear |
| Shape | Rectangular |
| Width | 4.1" |
| Product Name | Insight Ultra Clear Supply Bin |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Height | 3.3" |
| Manufacturer | Akro-Mils / Myers Industries, Inc |
| Manufacturer Website Address | http://www.akro-mils.com |
| Assembly Required | Yes |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 7.4" |
Product Information
| Brand | Akro-Mils |
| Type | Storage Bin Lid |
Description
Clear lid is designed for use on Akro-Mils Insight Clear Bins that measure 4-1/8 wide x 7-3/8" long. Lid promotes easy access to dust-free storage and helps keep supplies clean and protected.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews