<
>
Boom Arm Desk Lamp, Chrome
Currently out of Stock
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Bulb/Tube Type | LED |
| Power Consumption | 8 W |
| Maximum Bulb/Tube Power | 8 W |
| Mount Type | Desk Mountable |
| Product Color | Chrome |
| Manufacturer Website Address | http://www.amaxproducts.com |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Boom Arm Desk Lamp |
| Assembly Required | No |
| Application/Usage | Office ~ Workspace ~ Room ~ Desk |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Amax Inc |
| Height | 29.5" |
Product Information
| Brand | Bostitch |
| Type | Desk Lamp |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
