<
>
Business Source Plastic Clipboard - 8 1/2" x 11" Sheet Size - Plastic - Silver - 1 Each
185 Stock Available
Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Silver |
| Sheet Standard | Letter |
| Sheet Size | 8 1/2" Width x 11" Length |
| Width | 12" |
| Product Name | Plastic Clipboard |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Features | Smooth Writing ~ Durable ~ Lightweight ~ Low Profile Clip |
| Length | 9" |
| Manufacturer | Business Source |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Clipboard |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: SAU2354041 Stock Available
-
Product Code: SAU2254021 Stock Available
-
Product Code: BSN018583320 Stock Available
-
Product Code: SAU215673 Stock Available
-
Product Code: BSN65637BD681 Stock Available
-
Product Code: BSN16508BX166 Stock Available
-
Product Code: BSN16506471 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews
