‹ Prev
Next ›
Cardboard Magazine File, 4 1/4 X 12 1/4 X 13, Blue/red/yellow, 3/pk
Currently out of Stock
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Product Color | Yellow ~ Blue ~ Red |
| Recycled | Yes |
| Weight (Approximate) | 4.64 oz |
| Width | 4.3" |
| Product Name | Magazine File Storage Holder |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Product Model | 3381701 |
| Manufacturer Website Address | http://www.fellowes.com |
| Depth | 11.4" |
| Country of Origin | United States |
| Manufacturer | Fellowes, Inc. |
| Height | 12.9" |
Product Information
| Brand | Bankers Box |
| Type | Magazine Files & Racks |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews