‹ Prev
Next ›
CLIPBOARD,BOX,W BINDER
17 Stock Available
Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Charcoal |
| Sheet Standard | A4 ~ Letter |
| Sheet Size | 8 19/64" Width x 11 45/64" Length ~ 8 1/2" Width x 11" Length |
| Width | 10.8" |
| Product Name | Ringbinder Clipboard Storage Box |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Country of Origin | China |
| Depth | 2" |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Officemate |
| Type | Storage Clipboard |
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: SAU2101744 Stock Available
-
Product Code: SAU1051913 Stock Available
-
Product Code: SAU1051741 Stock Available
-
Product Code: SAU1001731 Stock Available
-
Product Code: SAU0055818 Stock Available
-
Product Code: SAU0053354 Stock Available
-
Product Code: OIC83206Currently out of Stock
-
Product Code: OIC83203Currently out of Stock
-
Product Code: OIC8320012 Stock Available
-
Product Code: SAU21117Currently out of Stock
-
Product Code: SAU00543Currently out of Stock
-
Product Code: SAU0053414 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews