‹ Prev
Next ›
Deflecto Antimicrobial Pencil Cup Black - 3.6" x 2.1" x 2.1" x - Polystyrene - Black
Currently out of Stock
- StockCode: DEF63908
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product Name | Antimicrobial Pencil Cup Black |
| Width | 2.1" |
| Depth | 2.1" |
| Application/Usage | Highlighter ~ Pen/Pencil |
| Manufacturer | Deflecto, LLC |
| Height | 3.6" |
| Features | Antimicrobial ~ Odor Resistant |
Product Information
| Brand | Deflecto, LLC |
| Type | Pen/Pencil Holder |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews