‹ Prev
Next ›
Dymo LW Shipping Labels - 2 1/8" Width x 4" Length - Rectangle - White - 220 / Roll
252 Stock Available
- CONVENIENT AND COST EFFECTIVE: Peel-and-stick shipping labels with strong self-adhesive backing; print with direct thermal printing technology - no ink or toner required
- NO WASTED LABELS: Packed in rolls so you can print as many labels as needed
- FIND LABELS FOR YOUR NEEDS: Available in a variety of sizes for mailing, shipping, barcode, and specialty applications
- ALWAYS USE AUTHENTIC DYMO LABELS: For use with most DYMO label printers, including DYMO LabelWriter 5XL, 550, 550 Turbo, 4XL, 450, Wireless, 450 Duo, 450 Turbo, 450 Twin Turbo, and Desktop Mailing Solution
- INCLUDES 220 LABELS: 1 roll of 220 labels (2-1/8" x 4")
Product Details
General Information
| Label Length | 4" |
| Label Width | 2 1/8" |
| Shape | Rectangle |
| Product Color | White |
| Product colour | White |
| Label size | 2.125" x 4" |
| Labels per pack | 220 pc(s) |
| Media sheets per package | 1 sheets |
Product Information
| Brand | Dymo |
| Type | Shipping Label |
Description
Shipping Labels DYMO also has a variety of shipping labels for all your larger mail items and packages. DYMO LabelWriter Labels White 2-1/8" x 4" 220 per roll, 1roll per box
From the Manufacturer
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews