- Strong, low profile metal clip keeps paper secure.
- Oversized compartments store larger items.
- Stores CDs, writing instruments, and clips.
<
>
Extra Storage/supply Clipboard Box, 1" Capacity, 8 1/2 X 11, Charcoal
Currently out of Stock
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Charcoal |
| Sheet Size | 11" Width |
| Width | 10" |
| Product Name | Extra Storage/Supply Clipboard Box |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Clip Capacity | 1" |
| Assembly Required | No |
| Depth | 2.5" |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Features | Low Profile Clip |
Product Information
| Brand | Officemate |
| Type | Storage Clipboard |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
