‹ Prev
Next ›
Floortex Desktex Glaciermat Glass Desk Pad - 19" x 24" - Rectangular - 19" Width x 24" Length x 0.20000" Depth - Clear Backing - Tempered Glass - Clear
9 Stock Available
Product Details
General Information
| Color Family | Clear |
| Product Material | Tempered Glass |
| Product Color | Clear |
| Shape | Rectangular |
| Recycled Content | 0% |
| Product Name | Glaciermat Glass Desk Pad - 19" x 24" |
| Width | 19" |
| Product Line | Glaciermat |
| Manufacturer Website Address | http://www.floortex.com |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Depth | 0.20000" |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Floortex |
| Features | Phthalate-free ~ Cadmium-free ~ Scratch Resistant ~ Stain Resistant |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | Desk Pad & Mat |
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: DACP7021Currently out of Stock
-
Product Code: DACP2002Currently out of Stock
-
Product Code: DACP3603Currently out of Stock
-
Product Code: DACP3421Currently out of Stock
-
Product Code: DACP3418Currently out of Stock
-
Product Code: DACP3412Currently out of Stock
-
Product Code: DACP3402Currently out of Stock
-
Product Code: DACP3401Currently out of Stock
-
Product Code: DACP3201Currently out of Stock
-
Product Code: DACP3021Currently out of Stock
-
Product Code: DACP2202Currently out of Stock
-
Product Code: DACP1403Currently out of Stock
-
Product Code: DACP1034Currently out of Stock
-
Product Code: DACP1033Currently out of Stock
-
Product Code: DACD2037Currently out of Stock
-
Product Code: AOP5240BG6 Stock Available
-
Product Code: LLR39655107 Stock Available
-
Product Code: LLR3965424 Stock Available
-
Product Code: LLR3965247 Stock Available
-
Product Code: LLR3965075 Stock Available
-
Product Code: AOPLT612M12 Stock Available
-
Product Code: AOPLT412M12 Stock Available
-
Product Code: AOP6060MS16 Stock Available
-
Product Code: AOP6060M9 Stock Available
-
Product Code: AOP6040M28 Stock Available
-
Product Code: AOP4138418 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews