‹ Prev
Next ›
Shredder Bags, 34 Gal Capacity, 1/rl
Currently out of Stock
Non-Returnable
- Keeps shredding areas clean.
- Quickly and easily empty waste receptacles.
- Long-lasting high-count roll.
Product Details
General Information
| Product Material | Plastic |
| Product Color | Clear |
| Volume Capacity | 34 gal |
| Width | 18" |
| Product Name | 34-gallon Shredder Bags |
| Packaged Quantity | 100 / Roll |
| Depth | 15" |
| Country of Origin | United States |
| Compatibility |
HSM Shredder:
|
| Assembly Required | No |
| Manufacturer | HSM GmbH + Co. KG |
| Manufacturer Website Address | http://www.hsm.us |
| Height | 34" |
Product Information
| Brand | HSM |
| Type | Accessories |
Description
HSM Waste Collection Bags (For Use with 125 AF500 B26 B32 B34 Series) (34 Gallon) (100 Bags/Roll)
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews