‹ Prev
Next ›
25 x 23 x 45 (roll--50 ctn) Crusher, 1049S, Classic 450, SECURIO P44
Currently out of Stock
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Product Material | Plastic |
| Product Color | Clear |
| Volume Capacity | 54 gal |
| Width | 25" |
| Packaged Quantity | 50 / Carton |
| Product Name | 54-gallon Shredder Bags |
| Depth | 23" |
| Country of Origin | Canada |
| Compatibility | HSM shredder models Crusher 1049S, Classic 450 and Securio P44i |
| Assembly Required | No |
| Height | 45" |
| Manufacturer | HSM GmbH + Co. KG |
| Manufacturer Website Address | http://www.hsm.us |
Product Information
| Brand | HSM |
| Type | Accessories |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews