‹ Prev
Next ›
Kantek Note Pad Holder - Support 3" x 3" Media - 1.5" Height x 3.9" Width x 3.9" Depth - Acrylic - Clear - Non-skid Feet - 1 Each
Currently out of Stock
Product Details
General Information
| Product Color | Clear |
| Manufacturer | Kantek, Inc |
| Height | 1.5" |
| Features | Non-skid Feet |
| Country of Origin | China |
| Depth | 3.9" |
| Application/Usage | Notepad ~ Memo |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Acrylic Note Pad Holder |
| Width | 3.9" |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Acrylic Notepad Holder is made with polished acrylic to combine elegance and durability. Clear material is a great desk accessory that blends in with any decor. Nonskid feet keep it securely on your desk. Holder stores standard, 3" x 3" memo pads (not included).
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews