‹ Prev
Next ›
Oxford Decorack Shelf File - 2 Divider(s) - Black - Plastic - 1 Each
8 Stock Available
- 3" capacity.
- L-shape keeps contents upright.
- Use horizontally or vertically.
- Thumbhole for easy removal from shelf.
Product Details
General Information
| Product Material | Plastic |
| Product Color | Black |
| Product Name | Decorack Shelf File |
| Width | 9" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 10.6" |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Manufacturer Website Address | http://www.tops-products.com |
| Height | 12" |
Product Information
| Brand | Oxford |
| Type | Magazine Files & Racks |
Description
Holds plenty with a large 3" capacity. L-shape keeps contents upright. Use horizontally or vertically. Thumbhole for easy removal from shelf. Solid, sturdy plastic construction.
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews