<
>
Plastic Clipboard, Rubber Grip, 9"x1/2"x12-3/4", Neon Blue
Currently out of Stock
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Neon Blue |
| Sheet Size | 8 1/2" Width x 11" Length |
| Width | 9" |
| Product Name | Rubber Grip Plastic Clipboards |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | China |
| Depth | 0.5" |
| Assembly Required | No |
| Manufacturer | Charles Leonard, Inc |
| Manufacturer Website Address | http://www.charlesleonard.com |
| Features | Low Profile Clip |
Product Information
| Brand | CLI |
| Type | Clipboard |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
