<
>
Rediform Password Notebook - 64 Pages - Sewn - 0.40" Height x 3.5" Width x 5" Length - Black Cover - Compact, Flexible Cover, Bilingual Format, Note Section - Recycled - 1 Each
Currently out of Stock
Product Details
General Information
| Binding Type | Sewn |
| Binding Location | Spine |
| Product Name | Password Notebook |
| Width | 3.5" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Cover Color | Black |
| Manufacturer | Dominion Blueline, Inc |
| Features | Compact ~ Flexible Cover ~ Bilingual Format ~ Note Section |
| Height | 0.40" |
| Length | 5" |
Product Information
| Brand | Rediform |
| Type | Notebook |
Description
Password Notebook features a compact design with a flexible cover that stores easily in every pocket to keep this notebook with you at all times. Sewn binding is stitched throughout the length of the spine to keep each page permanently attached. Bilingual format accommodates both English and French use. Plus, handy notes sections provide a convenient location to keep random notes and reminders.
People who bought this also bought
-
Product Code: SPR00333Currently out of Stock
-
Product Code: SPR00332Currently out of Stock
-
Product Code: SPR00331Currently out of Stock
-
Product Code: JDK400123488Currently out of Stock
-
Product Code: JDK400123487Currently out of Stock
-
Product Code: MEA09932Currently out of Stock
-
Product Code: ASH10705Currently out of Stock
-
Product Code: ASH10700Currently out of Stock
-
Product Code: MEA72017Currently out of Stock
-
Product Code: MEA09932CTCurrently out of Stock
-
Product Code: HOD78190Currently out of Stock
-
Product Code: ASH10700BDCurrently out of Stock
Alternative Products
Reviews
No Reviews
