‹ Prev
Next ›
Coffee Pro Commercial Coffeemaker - 2.32 quart - Stainless Steel - Stainless Steel Body
2 Stock Available
Product Details
General Information
| Product Color | Stainless Steel |
| Product Model | CP-RLT |
| Product Name | Commercial Coffeemaker |
| Packaged Quantity | 1 |
| Width | 8" |
| Country of Origin | China |
| Depth | 14" |
| Manufacturer | CoffeePro |
| Manufacturer Website Address | http://coffeeproeq.com |
| Height | 17" |
Product Information
| Brand | Lloytron |
| Type | Drinks Machines |
People who bought this also bought
Alternative Products
Reviews
No Reviews