<
>
UHU Glue Stic, Clear, 40g - 1.41 oz - Clear - 12 / Box
2 Stock Available
Product Details
General Information
| Glue Weight | 1.41 oz |
| Product Color | Clear |
| Product Name | Glue Stic, Clear, 40g |
| Weight (Approximate) | 2.56 oz |
| Packaged Quantity | 12 / Box |
| Manufacturer Website Address | http://www.uhu.com |
| Features | Acid-free ~ Odorless ~ Washable ~ Photo-safe ~ Wrinkle-free |
| Manufacturer | UHU GmbH & Co. KG |
| Country of Origin | Germany |
| Application/Usage | Paper ~ Fabric ~ Cardboard ~ Photo |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Saunders |
| Type | Glue Stick |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: BSN15790592 Stock Available
-
Product Code: MMM60081846 Stock Available
-
Product Code: EPIE554156 Stock Available
-
Product Code: BSN1578821006 Stock Available
-
Product Code: BSN157873958 Stock Available
-
Product Code: BSN157851848 Stock Available
-
Product Code: EPIE52416 Stock Available
-
Product Code: EPIE51770 Stock Available
-
Product Code: BSN15788PK1749 Stock Available
-
Product Code: BSN15787PK328 Stock Available
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
