<
>
Business Source Widescreen Frameless Privacy Filter Black - For 24" Widescreen LCD Monitor - 16:10 - Anti-glare - 1 Each
25 Stock Available
Product Details
General Information
| Display Type Supported | LCD |
| Display Size Supported | 24" |
| Device Supported | Monitor |
| Anti-glare | Yes |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Widescreen | Yes |
| Product Color | Black |
| Product Name | Widescreen Frameless Privacy Filter |
| Width | 20.38" |
| Country of Origin | United States |
| Features | Microlouver Privacy Technology |
| Height | 12.75" |
| Manufacturer | Business Source |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Screen Filters |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: STCPRIVSCNMON24Currently out of Stock
-
Product Code: MMMHC240W9B5 Stock Available
-
Product Code: MMMHC240W1B15 Stock Available
-
Product Code: MMMAG240W1BCurrently out of Stock
-
Product Code: KTKLCD24W17 Stock Available
-
Product Code: BSN5902115 Stock Available
-
Product Code: FEL4801601Currently out of Stock
Alternative Products
Reviews
No Reviews
