<
>
NuSparc 3-Drawer Organizer Metal File Cabinet - 14.2" Width x 18" Depth x 26.7" Height - 3 x Drawer(s) for File, Box - Letter - Glide Suspension, 3/4 Drawer Extension, Anti-tip, Lockable, Mobility - Black - Metal - Recycled
Currently out of Stock
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Product Material | Metal |
| Product Color | Black |
| Total Number of Drawers | 3 |
| Product Name | 3-Drawer Organizer Metal File Cabinet |
| Width | 14.2" |
| Media Size Supported | Letter |
| Manufacturer Website Address | https:// |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Application/Usage | File ~ Supplies ~ Accessories ~ Office ~ Home Office ~ Hanging File Folder ~ Home |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 18" |
| Manufacturer | NuSparc |
| Features | Glide Suspension ~ 3/4 Drawer Extension ~ Anti-tip ~ Lockable ~ Mobility |
| Drawer Type | File ~ Box |
| Height | 26.7" |
Product Information
| Brand | Nusparc |
| Type | Accessories |
Description
Alternative Products
Reviews
No Reviews
