- Use with Kimberly-Clark Professional* Continuous Air Freshener Dispensers, 92620 or 92621.
- Continuous fragrance works around the clock.
- Each refill lasts 60 days.
- Neutralizes and removes odors from the air.
<
>
Scott Continuous Freshener System Refill - Mango - 60 Day - 6 / Carton
1 Stock Available
Product Details
General Information
| Effective Duration | 60 Day |
| Scent | Mango |
| Product Model | 12373 |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Product Name | Continuous Freshener System Refill |
| Width | 2.3" |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | Malaysia |
| Depth | 2.3" |
| Height | 4.4" |
| Manufacturer Website Address | http://www.kimberly-clark.com |
| Manufacturer | Kimberly-Clark Corporation |
Product Information
| Brand | Scott |
| Type | Air Freshener |
Description
Maintaining a clean, fresh-smelling restroom is essential to your facility’s quality image. The Continuous Air Freshener System from Scott® makes that easy.
People who bought this also bought
-
Product Code: FRSEF12SAPCT4 Stock Available
-
Product Code: FRSEF12CBL28 Stock Available
-
Product Code: HLCHLSFGLEMON3Currently out of Stock
-
Product Code: GPC482823 Stock Available
-
Product Code: GPC482814 Stock Available
-
Product Code: FRSEA36MG304 Stock Available
-
Product Code: FRSEA36CME74 Stock Available
-
Product Code: FRSEA36CB103 Stock Available
-
Product Code: RCP40125711 Stock Available
-
Product Code: FRSEF12CME10 Stock Available
Alternative Products
-
Product Code: VTSSOLIDMEL5 Stock Available
-
Product Code: VTSSOLIDLINCurrently out of Stock
-
Product Code: VTSSOLIDCIT3 Stock Available
-
Product Code: VTSAIRLINENCurrently out of Stock
-
Product Code: VTSAIRCUC12 Stock Available
-
Product Code: VTSAIRCIT12 Stock Available
-
Product Code: RCP402369CT1 Stock Available
-
Product Code: RCM11963286CTCurrently out of Stock
-
Product Code: RCP402470CT1 Stock Available
-
Product Code: RCP40247015 Stock Available
-
Product Code: RCP40236912 Stock Available
-
Product Code: RCP402113CT4 Stock Available
-
Product Code: RCP40211331 Stock Available
-
Product Code: RCM11963286Currently out of Stock
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
