<
>
Vectair Systems V-Air MVP Dispenser Fragrance Refill - Spray - 6000 ft? - Linen - 60 Day - Odor Neutralizer - 6 / Carton
Currently out of Stock
Product Details
General Information
| Effective Duration | 60 Day |
| Scent | Linen |
| Product Name | V-Air MVP Dispenser Fragrance Refill |
| Width | 2.7" |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Height | 4.4" |
| Manufacturer | Vectair Systems Ltd |
| Manufacturer Website Address | http://www.vectairsystems.com |
| Country of Origin | Thailand |
| Depth | 2.7" |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Vectair Systems |
| Type | Air Freshener |
Description
The V-Air MVP Dispenser Fragrance Refill features a Linen Breeze scent that provides a hint of clean linen to create a relaxing, uplifting atmosphere. Airadicate malodor counteractant and odor neutralizer help stop bad odors for up to 60 days. Plus, it works with multiphasing fragrance technology to help deliver fragrance around rooms without batteries or fans. Wide coverage freshens rooms up to 6,000 cubic feet. Refill is designed for use with the V-Air MVP Air Freshener Dispenser (not included).
People who bought this also bought
-
Product Code: FRSEF12CMECT1 Stock Available
-
Product Code: FRSEF12CBLCT4 Stock Available
-
Product Code: FRSEF12SAPCT4 Stock Available
-
Product Code: FRSMAIRSA11 Stock Available
-
Product Code: FRSMAIRMG12 Stock Available
-
Product Code: FRSMAIRLV12 Stock Available
-
Product Code: FRSMAIRCT6 Stock Available
-
Product Code: FRSMAIRCM5 Stock Available
-
Product Code: FRSMAIRCB21 Stock Available
-
Product Code: FRSEF12MGCT1 Stock Available
-
Product Code: FRSEF12LAVCT3 Stock Available
-
Product Code: HLCHLSFGLEMON3Currently out of Stock
-
Product Code: GPC482852 Stock Available
-
Product Code: GPC482823 Stock Available
-
Product Code: GPC482814 Stock Available
-
Product Code: GPC4828012 Stock Available
-
Product Code: SKU-4976620Currently out of Stock
-
Product Code: RCP40125711 Stock Available
-
Product Code: GPC482552 Stock Available
-
Product Code: GPC482513 Stock Available
Alternative Products
-
Product Code: VTSSOLIDMEL5 Stock Available
-
Product Code: VTSSOLIDCIT3 Stock Available
-
Product Code: VTSAIRLINENCurrently out of Stock
-
Product Code: VTSAIRCUC12 Stock Available
-
Product Code: VTSAIRCIT12 Stock Available
-
Product Code: RCP402369CT1 Stock Available
-
Product Code: RCM11963286CTCurrently out of Stock
-
Product Code: KCC123731 Stock Available
-
Product Code: RCP402470CT1 Stock Available
-
Product Code: RCP40247015 Stock Available
-
Product Code: RCP40236912 Stock Available
-
Product Code: RCP402113CT4 Stock Available
-
Product Code: RCP40211331 Stock Available
-
Product Code: RCM11963286Currently out of Stock
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
