- Convenient writing surface for on-the-go
- Flat clip for space efficiency
- Screen-printed ruler in metric and Imperial along each side
- Pull-out tab for hanging
- Stylish design for a professional look
<
>
Business Source Flat Clip Clipboard - 9" x 12" Sheet Size - Plastic - Neon Orange - 6 / Bundle
105 Stock Available
Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Neon Orange |
| Sheet Size | 9" Width x 12" Length |
| Width | 9" |
| Product Name | Flat Clip Clipboard |
| Packaged Quantity | 6 / Bundle |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Depth | 0.1" |
| Manufacturer | Business Source |
| Features | Low Profile Clip |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Clipboard |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: SAU2354041 Stock Available
-
Product Code: SAU2254021 Stock Available
-
Product Code: SAU216127 Stock Available
-
Product Code: SAU216113 Stock Available
-
Product Code: SAU216102 Stock Available
-
Product Code: SAU21609Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21608Currently out of Stock
-
Product Code: BSN01863506 Stock Available
-
Product Code: BSN0186169 Stock Available
-
Product Code: BSN01860632 Stock Available
-
Product Code: BSN018583320 Stock Available
-
Product Code: BSN49269859 Stock Available
-
Product Code: BSN49266245 Stock Available
-
Product Code: SAU21800Currently out of Stock
-
Product Code: SAU2160636 Stock Available
-
Product Code: SAU2160526 Stock Available
-
Product Code: SAU2160448 Stock Available
-
Product Code: SAU2160344 Stock Available
-
Product Code: SAU2160265 Stock Available
-
Product Code: SAU05612519 Stock Available
-
Product Code: LEO89725Currently out of Stock
-
Product Code: BAU6163455 Stock Available
-
Product Code: SAU00439Currently out of Stock
-
Product Code: LEO89715Currently out of Stock
-
Product Code: BSN16506500 Stock Available
-
Product Code: BAU6163219 Stock Available
-
Product Code: OIC8301616 Stock Available
Alternative Products
-
Product Code: BSN01863506 Stock Available
-
Product Code: BSN0186169 Stock Available
-
Product Code: BSN01860632 Stock Available
-
Product Code: BSN01870BD120 Stock Available
-
Product Code: BSN01869BD370 Stock Available
-
Product Code: BSN01868BD224 Stock Available
-
Product Code: BSN01867BD67 Stock Available
-
Product Code: BSN49269859 Stock Available
Reviews
No Reviews
