<
>
Genuine Joe 41-Quart Wastebasket - 10.25 gal Capacity - Durable, Sturdy, Dent Resistant, Chip Resistant, Rust Resistant, Long Lasting - 19.9" Height x 9.4" Width x 15.2" Depth - Polyethylene - Black - 1 Each
10 Stock Available
Product Details
General Information
| Capacity | 10.25 gal |
| Product Color | Black |
| Width | 9.4" |
| Product Name | 41-Quart Wastebasket |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer Website Address | http://www.genuinejoe.com |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Height | 19.9" |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 15.2" |
Product Information
| Brand | Genware |
| Type | Waste Receptacle |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: UBR3837U0206Currently out of Stock
-
Product Code: SPR02160CT71 Stock Available
-
Product Code: SPR021601719 Stock Available
-
Product Code: DACA1032Currently out of Stock
-
Product Code: RCP2543GRACT1 Stock Available
-
Product Code: GJO57257CT9 Stock Available
-
Product Code: LLR5277022 Stock Available
-
Product Code: SAF9903SSCurrently out of Stock
-
Product Code: SAF9717BL2 Stock Available
-
Product Code: RCP352000GY5 Stock Available
-
Product Code: RCP295500BG28 Stock Available
-
Product Code: OIC222629 Stock Available
-
Product Code: GJO57257120 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
