‹ Prev
Next ›
Sparco Rectangular Wastebasket - 7 gal Capacity - Rectangular - 15" Height x 14.5" Width x 10.5" Depth - Polyethylene - Black - 24 / Carton
105 Stock Available
Product Details
General Information
| Capacity | 7 gal |
| Product Color | Black |
| Width | 14.5" |
| Product Name | Rectangular Wastebasket |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 10.5" |
| Height | 15" |
| Manufacturer | Sparco Products |
Product Information
| Brand | Genware |
| Type | Waste Receptacle |
Description
Rectangular wastebasket is made of durable, linear, low-density polyethylene. Functional, easy-to-clean wastebasket holds 28 quarts.
People who bought this also bought
-
Product Code: DACA3432Currently out of Stock
-
Product Code: LLR5277049 Stock Available
-
Product Code: SAF9718BL5 Stock Available
-
Product Code: SAF9717BL7 Stock Available
-
Product Code: RCP352000GY5 Stock Available
-
Product Code: RCP295500BG48 Stock Available
-
Product Code: OIC22262Currently out of Stock
Alternative Products
Reviews
No Reviews