<
>
TOPS Second Nature Spiral Steno Notebook - 70 Sheets - Spiral - 0.34" Ruled - 15 lb Basis Weight - 6" x 9" Sheet Size - 1" Height x 6" Width x 9" Length - White Paper - Blue, Gray, Brown Cover - Acid-free - Recycled - 4 / Pack
48 Stock Available
Product Details
General Information
| Binding Type | Spiral |
| Binding Location | Top |
| Number of Sheets | 70 |
| Product Name | Second Nature Spiral Steno Notebook |
| Width | 6" |
| Packaged Quantity | 4 / Pack |
| Post-consumer-waste% | 30% |
| Basis Weight | 15 lb |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |
| Cover Color | Blue ~ Gray ~ Brown |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Features | Acid-free |
| Length | 9" |
| Height | 1" |
Product Information
| Brand | TOPS |
| Type | Steno Book |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: TOP80284463 Stock Available
-
Product Code: TOP8027452 Stock Available
-
Product Code: TOP8026417 Stock Available
-
Product Code: TOP8025458 Stock Available
-
Product Code: TOP8022094 Stock Available
-
Product Code: TOP8021250 Stock Available
-
Product Code: TOP74688188 Stock Available
-
Product Code: ROA12354CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA12102CSCurrently out of Stock
-
Product Code: ROA1228426 Stock Available
-
Product Code: ROA1227414 Stock Available
-
Product Code: ROA1226431 Stock Available
Alternative Products
-
Product Code: TOP800132 Stock Available
-
Product Code: TOP74130123 Stock Available
-
Product Code: BSN26742165 Stock Available
-
Product Code: BSN26741PK305 Stock Available
-
Product Code: BSN267413669 Stock Available
-
Product Code: BSN26740PK244 Stock Available
-
Product Code: BSN267402940 Stock Available
Reviews
No Reviews
