‹ Prev
Next ›
U Brands Juliet Magazine Holder - White - Pine Wood - 1 Each
3 Stock Available
- Constructed from natural pine wood
- Add simple sophistication and style to your desk or office.
- Features gold-finish metal hardware.
- Keep your favorite publications, documents, files, and any other materials organized and within reach for easy access.
Product Details
General Information
| Product Color | White |
| Product Material | Pine Wood |
| Product Name | Juliet Collection Magazine Holder |
| Width | 3.8" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Height | 6" |
| Manufacturer Website Address | http://www.ubrands.com |
| Manufacturer | U Brands |
| Country of Origin | China |
| Depth | 9.5" |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
U Brands Juliet Collection features this magazine holder made of real pine wood and gold-finish metal hardware. This holder will help keep your magazines organized with elegance and without sacrificing exceptional function. Can be set on any desktop, nightstand, end table, or vanity to organize your living space.
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: DEF6390712 Stock Available
-
Product Code: FEL10723Currently out of Stock
-
Product Code: OIC223522 Stock Available
-
Product Code: PFX230048 Stock Available
-
Product Code: FEL072247 Stock Available
-
Product Code: FEL00723100 Stock Available
-
Product Code: FEL33819019 Stock Available
-
Product Code: LLR842413 Stock Available
-
Product Code: DEF349043 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews