‹ Prev
Next ›
U Brands Vena Trash Can - 14.2" Height x 12.2" Width x 6" Depth - Metal - Black - 1 Each
Currently out of Stock
Product Details
General Information
| Capacity | 6 gal |
| Product Color | Black |
| Width | 12" |
| Product Name | Vena Desk Organization Collection Waste Basket |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | China |
| Depth | 6" |
| Manufacturer Website Address | http://www.ubrands.com |
| Manufacturer | U Brands |
| Height | 14" |
Product Information
| Brand | Genware |
| Type | Waste Receptacle |
Description
Vena Collection desk accessories add a touch of modern style to your desk or office while providing the reliable functionality you need to get the job done. Wastebasket keeps your work space clean and tidy. Metal with contemporary, geometric design in black delivers a classy touch. Organize your space at home, office or school by adding a desk organizer, tabletop file tray or the entire Vena Collection (none included). Unique desk accessories are the perfect office gift. U Brands desk accessories are designed with you in mind.
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: SPR02160CT90 Stock Available
-
Product Code: DACA3432Currently out of Stock
-
Product Code: DACA1032Currently out of Stock
-
Product Code: RCP2543GRA7 Stock Available
-
Product Code: RCP254300BG10 Stock Available
-
Product Code: LLR5277049 Stock Available
-
Product Code: SAF9903SSCurrently out of Stock
-
Product Code: SAF9718BL5 Stock Available
-
Product Code: RCP295500BG25 Stock Available
-
Product Code: OIC2226218 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews