‹ Prev
Next ›
Business Source Hardboard Clipboard - Standard - 9" x 12 1/2" Sheet Size - Hardboard - Brown - 1 Each
2749 Stock Available
Product Details
General Information
| Board Material | Hardboard |
| Product Color | Brown |
| Sheet Standard | Letter |
| Sheet Size | 9" Width x 12 1/2" Length |
| Width | 9" |
| Product Name | Hardboard Clipboard |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Business Source |
| Length | 12.5" |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Clipboard |
Description
Hardboard clipboard allows you to write in comfort without a desk. Secure your papers with the standard metal clip. Clipboard offers a smooth writing surface on both sides and is made of 1/8" thick hardboard.
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: UNV40311267 Stock Available
-
Product Code: UNV40308102 Stock Available
-
Product Code: UNV40306790 Stock Available
-
Product Code: UNV40303Currently out of Stock
-
Product Code: SAU2354013 Stock Available
-
Product Code: SAU2254043 Stock Available
-
Product Code: SAU21612Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21611Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21610Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21609Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21608Currently out of Stock
-
Product Code: BSN01863264 Stock Available
-
Product Code: BSN0186113 Stock Available
-
Product Code: BSN01860952 Stock Available
-
Product Code: BSN01863BX21 Stock Available
-
Product Code: BSN01861BX1 Stock Available
-
Product Code: BSN01860BX78 Stock Available
-
Product Code: BSN49269876 Stock Available
-
Product Code: BSN49266281 Stock Available
-
Product Code: SAU21800Currently out of Stock
-
Product Code: SAU2160648 Stock Available
-
Product Code: SAU216058 Stock Available
-
Product Code: SAU2160413 Stock Available
-
Product Code: SAU2160346 Stock Available
-
Product Code: SAU2160225 Stock Available
-
Product Code: OIC8306352 Stock Available
-
Product Code: NAT015412 Stock Available
-
Product Code: NAT015401099 Stock Available
-
Product Code: LEO89725Currently out of Stock
-
Product Code: BAU6163446 Stock Available
-
Product Code: SAU00439Currently out of Stock
-
Product Code: BAU616326 Stock Available
-
Product Code: OIC8301619 Stock Available
-
Product Code: NAT01542468 Stock Available
Alternative Products
-
Product Code: SAU05612132 Stock Available
-
Product Code: OIC8310328 Stock Available
-
Product Code: OIC83100120 Stock Available
-
Product Code: BSN28554116 Stock Available
-
Product Code: BSN28554BD19 Stock Available
-
Product Code: BSN16508502 Stock Available
-
Product Code: BSN16506330 Stock Available
Reviews
No Reviews